طراحی سایت آژانس مسافرتی آراد گشت آسمان

طراحی سایت آژانس مسافرتی و هواپیمایی،نرم افزار پرواز
HTML
CSS
JavaScript
Jquery
PHP
MySQL
نوع فعالیت : آژانس مسافرتی
شرکت ایران تکنولوژی، طراحی سایت آژانس مسافرتی آژانس مسافرتی آراد گشت آسمان را به صورت اختصاصی با نام نرم افزار سفر 360 ارائه داده است. طراحی سایت مسافرتی دارای امکاناتی است که بهتر است انجام آن را به یک شرکت طراحی سایت که سال ها در زمینه طراحی سایت هوایی و طراحی سایت هواپیمایی تخصص دارد، سپرده شود. مثلا شما می دانید که هر صنعتی دارای اصطلاحاتی است که بهتر است شرکت طراحی سایت با آن موضوعات در حد خوبی آشنا باشد تا بتواند در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی با نگاهی تخصصی نیازهای آژانس هواپیمایی را مرتفع سازد. پیشنهاد ما به صاحبان آژانس مسافرتی همواره این بوده است که در زمان تصمیم گیری جهت خرید و طراحی سایت آژانس مسافرتی، این نکته را مدنظر داشته باشند که از شرکت هایی استفاد کنند که در این صنعت دارای تخصص و تجربه کافی باشند.
باشگاه مسافران آژانس مسافرتی آراد گشت آسمان

باشگاه مسافران آژانس مسافرتی آراد گشت آسمان یک سیستم کاملا تخصصی برای مسافران، کارفرمای محترم طراحی شده است. آژانس مسافرتی آراد گشت آسمان اطلاعات کاملی از مسافر و خریدهای ایشان در سیستم ایجاد کرده است. امکانات کنترل، پرداخت آنلاین و گزارشات حرفه ای جهت سرویس دهی بهتر به مسافر خود ارائه داده است.

حسابداری آژانس مسافرتی آژانس مسافرتی آراد گشت آسمان

یکی از نیازهای صنعت گردشگری داشتن یک حسابداری تخصصی مسافرتی می باشد. در این پروژه، برای آژانس مسافرتی آراد گشت آسمان تمام تلاش خود را کرده ایم تا اتوماسیون و حسابداریآژانس مسافرتی آراد گشت آسمان را با هم تلفیق و با بالاترین کیفیت ارائه دهیم. در حسابداری آژانس هواپیمایی تکنیک هایی استفاده کرده ایم تا حساب های ویژه مالیات سالانه، ارزش افزوده و فروش فصلی را پوشش دهیم. ضمن آن که خروجی های کاملی برای نرم افزارهای مکمل نیز در دسترس خواهد بود.

درخواست قیمت

در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا مشاوره دارید با ما تماس بگیرید ، کارشناسان فروش با کمال میل پاسخگوی تمامی نیاز های شما خواهند بود

021-88866609
لیست قیمت آنلاین