طراحی سایت هتلینگ 360

طراحی سایت آژانس مسافرتی و هواپیمایی،نرم افزار پرواز
HTML
CSS
JavaScript
Jquery
PHP
MySQL
نوع فعالیت : هتل
شرکت ایران تکنولوژی، طراحی سایت آژانس مسافرتی هتلینگ 360 را به صورت اختصاصی با نام نرم افزار سفر 360 ارائه داده است. طراحی سایت مسافرتی دارای امکاناتی است که بهتر است انجام آن را به یک شرکت طراحی سایت که سال ها در زمینه طراحی سایت هوایی و طراحی سایت هواپیمایی تخصص دارد، سپرده شود. مثلا شما می دانید که هر صنعتی دارای اصطلاحاتی است که بهتر است شرکت طراحی سایت با آن موضوعات در حد خوبی آشنا باشد تا بتواند در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی با نگاهی تخصصی نیازهای آژانس هواپیمایی را مرتفع سازد. پیشنهاد ما به صاحبان آژانس مسافرتی همواره این بوده است که در زمان تصمیم گیری جهت خرید و طراحی سایت آژانس مسافرتی، این نکته را مدنظر داشته باشند که از شرکت هایی استفاد کنند که در این صنعت دارای تخصص و تجربه کافی باشند.
طراحی سایت عمومی هتلینگ 360

رزرواسیون آنلاین ویزا هتلینگ 360

با توجه به زمینه ای که در صنعت گردشگری ایران وجود دارد، سرویس دهندگان ویزا و آژانس های مسافرتی که در زمینه خدمات ویزا کار می کنند نیاز به یک سیستم حرفه ای جهت درخواست و رزرو وقت ویزا دارند. در پروژه رزرو آنلاین ویزا هتلینگ 360 سعی شده است از بهترین امکانات نرم افزاری استفاده شود تا خدمات مناسبی را در مورد صنعت ویزا به کارفرمای محترم هتلینگ 360 ارائه داده شود.

سایت هتل هتلینگ 360

طراحی سایت هتلینگ 360 بنابر ویژگی های استاندارد و حرفه ای طراحی سایت هتل در ایران و دنیا انجام شده است. براین اساس کارفرمای محترم، هتلینگ 360 تمامی خواسته های خود را به تیم طراحی ارائه داده است و تیم طراحی بر همین اساس و به صورت کاملا تخصصی طراحی سایت هتل را انجام داده است.

درخواست قیمت

در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا مشاوره دارید با ما تماس بگیرید ، کارشناسان فروش با کمال میل پاسخگوی تمامی نیاز های شما خواهند بود

021-88866609
لیست قیمت آنلاین