لیست قیمت

صفحه اصلیاخبار ایران تکنولوژی

برگزاری سومین دوره تجارت اکترونیک

سومین رویداد تجارت الکترونیک ایران تکنولوژی با همکاری انجمن صنفی آژانس های مسافرتی و انجمن حرفه ای هتلداران و مراکز اقامتی استان البرز با حضور مدیران و کانترهای آژانس‌های مسافرتی استان البرز در روز  پنج شنبه 4 بهمن ماه سال جاری در استان البرز، شهر کرج برگزار گردید.

ضمن تشکر از کسانی که با حضور گرمشان ما را دلگرم نمودند و با انتقادات و پیشنهادات خود در این دوره ما را همراهی نمودند شما را در جریان خلاصه ای از رویدادهای این همایش قرار می‌دهیم.

در ابتدای جلسه آقای افشار مدیر عامل شرکت ایران تکنولوژی سخنرانی پیرامون مباحث وضعیت کنونی بازار، راه های افزایش درآمد و تبدیل یک آژانس مسافرتی سنتی به الکترونیک داشتند.

در ادامه با مباحثی همچون مدل های کسب وکار، آنالیز رقبا، جایگاه بازار فروش آنلاین خدمات گردشگری، آمار فروش بلیط ها، جایگاه مشتریان، بازار هدف، مباحث فروش و مارکتینگ، نقش سیستم های آنلاین در بهره وری صنعت گردشگری و... آشنا شدیم .

 

همچنین مباحثی در زمینه برندینگ از قبیل مفاهیم برند، آنالیز رقبا، جایگاه یابی در بازار و ... توسط کارشناس مربوطه ارائه گردید.

 

 

 در انتهای همایش جلسه پرسش و پاسخ پیرامون مباحث مطرح شده برگزار گردید و همچنین به قید قرعه به 3 نفر از مهمانان گرامی مبلغ 75 میلیون ریال به عنوان هدیه بابت خرید نرم افزار اهدا گردید.

امتیاز کاربران
برگزاری سومین دوره تجارت اکترونیک
1
5
[ تعداد: 1 میانگین: 5.00/5 ]
اپلیکشین
فروش آنلاین ما
را دانلود کنید