لیست قیمت

صفحه اصلیاخبار ایران تکنولوژی

عضویت شرکت ایران تکنولوژی در هیات رئیسه کارگروه توسعه فناوری اینترنتی در جامعه گردشگری الکترونیکی ایران

نشست هم‌اندیشی مدیران شرکت‌های IT فعال در حوزه صنعت گردشگری، عصر دیروز به دعوت جامعه گردشگری الکترونیکی ایران در محل هتل "هویزه" تهران، برگزار شد.

🔸 دکتر "حسن انصاری" رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران در این نشست با معرفی گردشگری الکترونیکی به عنوان نقطه عطف فناوری اطلاعات و صنعت گردشگری، اظهار داشت: با توجه به هوشمندسازی در تمامی عرصه‌های جهانی لذا توسعه، گسترش و شناخت بیشتر در عرصه الکترونیک از الزامات صنعت گردشگری است.

🔸 رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران با اشاره به شعار روز جهانی گردشگری که تحول دیجیتالی در صنعت گردشگری نام‌گذاری شده است، انسجام و هم‌افزایی در کنار ارتقای زیرساخت‌ها را از اولویت‌های کشورهای توریست‌پذیر دانست.

🔸 وی در ادامه در خصوص موضوع نمایشگاه‌های بین‌المللی گردشگری تهران، گفت: امیدواریم امسال و سال‌های آینده و با حمایت سازمان میراث فرهنگی، شاهد استقرار تمامی شرکت‌ها در سالن تخصصی و مستقل باشیم‌.

🔸 تشکیل کارگروه توسعه فناوری اینترنتی با رویکرد هم‌افزایی و تعامل فعالان حوزه IT در جامعه گردشگری الکترونیکی بخش دیگری از این نشست بود که آقایان "تیماچی" از شرکت فرانگر، "افشار" از شرکت ایران تکنولوژی و "اشتری" از شرکت هریس به عنوان اعضای هیات‌رئیسه این کارگروه، معرفی شدند.

امتیاز کاربران
ایران تکنولوژی
عضویت شرکت ایران تکنولوژی در هیات رئیسه کارگروه توسعه فناوری اینترنتی در جامعه گردشگری الکترونیکی ایران
1
5
تعداد: 1 میانگین: 5.00/5
اپلیکشین
فروش آنلاین ما
را دانلود کنید