نیاز به مشاوره دارید؟
شماره تماس : 09 666 888 - 021
 
طراحی سایت (شرکتی،فروشگاهی،...)
سیستم طراحی سایت " نانونت " از سال 1382 خدمات طراحی وب سایت به شرکت ها ، اشخاص ،فروشگاه ها،کارخانجات و به طورکلی به اصناف ارائه می دهد . کنترل پنل مدیریت وب سایت کاملا فارسی و کاربر پسند می باشد. سیستم "نانونت" دارای 40 ماژول کاملا تخصصی برای همه ی اصناف می باشد که با خواسته های کاربر ایرانی برنامه نویسی شده است. مدیریت وب سایت کاملا دینامیک است به این معنی که مدیر وب سایت می تواند تمامی صفحات و ماژول های خود را با حداقل دانش کامپیوتری به روز رسانی نماید.
 
طراحی سایت آژانس مسافرتی
سیستم طراحی سایت آژانس مسافرتی که با نام "گردش" در بازار شناخته می شود از سال 1385 خدمات به آژانسهای مسافرتی را آغاز کرده است. نرم افزار پرواز دارای 80 ماژول تخصصی مربوط به آژانسهای مسافرتی است که جهت طراحی سایت آژانس مسافرتی و هوایی استفاده می شود. این سیستم کاملا بر اساس نیازهای صنعت گردشگری و به صورت بومی با الگو برداری از سیستم های بین المللی نوشته شده است و تمام قسمت های آن دینامیک بوده و یک کاربر مبتدی می تواند همیشه سایت را به روز نگه دارد. نرم افزار پرواز به زبان فارسی برای خدمات خروجی (out going) و به 10 زیان زنده دنیا مخصوص خدمات ورودی (incoming) طراحی شده است. یک سایت مسافرتی از سه بخش گرافیک (به انتخاب و سلیقه مشتری)، برنامه نویسی(با ماژولهای کاملا تخصصی گردشگری) و محتوای تخصصی تشکیل شده است.
 
طراحی سیستم اتوماسیون و حسابداری آژانس مسافرتی
حسابداری، اتوماسیون و امور قراردادهای نرم افزار پرواز یک نرم افزار تخصصی ویژه آژانس های مسافرتی و هواپیمایی است. این نرم افزار مورد استفاده در آژانس های شناور می باشد. در این سیستم مدیر می تواند از روند کاری و قراردادی تمام کانترها، صندوق و حسابدار گزارش گیری نماید. این سیستم به عنوان اتوماسیون داخلی آژانس مسافرتی عمل می کند و باعث حذف روند کاغذی و اشتباهات انسانی خواهد شد و دارای شش بخش کاملا مجزا برای تور خارجی تور داخلی - هتل خارجی - هتل داخلی - بلیط و ویزا است. ضمنا سیستم متصل به باشگاه مشتریان، ارسال sms و پرداخت online می باشد. نرم افزار حسابداری و اتوماسیون "پرواز" بر روی تک تک کانترهای آژانس نصب شده و به جای آن که قراردادهای تور، بلیط، هتل و ویزا به صورت دستی و کاغذی بسته شود، بر روی سیستم وارد شده، قرارداد به فرمت سازمان میراث فرهنگی، درخواست به همکار، واچر و تیکت، رسید مبالغ دریافتی، رسید پاسپورت و ... را به صورت خودکار تولید می کند. .
 
وب سرویس آنلاین پرواز و هتل(داخلی و خارجی)
نرم افزار رزرو آنلاین بلیط سیستمی و بلیط چارتری و هتل با برند" سفر 360"، نرم افزاری برای رزرو آنلاین خدمات گردشگری مثل پرواز و هتل به صورت داخلی و خارجی است. پنل جستجوی سفر360 قابلیت ارائه امکانات مختلف گردشگری را به صورت واحد دارا می باشد، این امکانات شامل پرواز (سیستمی-چارتری)می باشد. سفر 360، مجهز به چندین وب سرویس است تا در زمانی کوتاه بهترین نتایج را ارائه دهد. آژانس های مسافرتی با خرید این نرم افزار می توانند تمام یا بخشی از امکانات سیستم را در سایت خود داشته و به صورت مستقل سامانه فروش آنلاین به مسافران را راه اندازی کنند، ضمن آن که همین امکانات را برای زیر مجموعه های خود با نام خودشان فعال کنند.
 
وب سرویس آنلاین قطار ، اتوبوس و بیمه
نرم افزار رزرو آنلاین بلیط سیستمی و بلیط چارتری و هتل با برند" سفر 360"، نرم افزاری برای رزرو آنلاین خدمات گردشگری مثل قطار، اتوبوس و بیمه مسافرتی می باشد. پنل جستجوی سفر360 قابلیت ارائه امکانات مختلف گردشگری را به صورت واحد دارا می باشد. سفر 360، مجهز به چندین وب سرویس است تا در زمانی کوتاه بهترین نتایج را ارائه دهد. آژانس های مسافرتی با خرید این نرم افزار می توانند تمام یا بخشی از امکانات سیستم را در سایت خود داشته و به صورت مستقل سامانه فروش آنلاین به مسافران را راه اندازی کنند، ضمن آن که همین امکانات را برای زیر مجموعه های خود با نام خودشان فعال کنند

درباره ایران تکنولوژی

it
شرکت ایران تکنولوژی از سال 1382 شروع به فعالیت نموده و طی این سالها به آژانس های مسافرتی خدمات تخصصی نرم افزارهای گردشگری ارائه می نماید. کلیه خدمات شرکت ایران تکنولوژی براساس نیازهای صنعت گردشگری ایران به صورت بومی و با الگوی برداری از نرم افزار های بین المللی طراحی گردیده است. این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب موفق به ارائه بیش از ده نرم افزار تخصصی در عرصه گردشگری شده است و درحال حاضر مفتخر به همکاری با سیصد آژانس مسافرتی می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟
شماره تماس : 09 666 888 - 021
 
باشگاه مسافران(آژانس مسافرتی،هتل)
نرم افزار باما دارای نسخه ای جذاب برای باشگاه مسافران آژانس مسافرتی می باشد. در این سیستم برای آن که یک مسافر اصطلاحا به "مسافر وفادار" تبدیل شود، سیاست امتیاز دهی به ازای هر خرید راه اندازی شده است که مسافر همواره می داند با هر خریدی که از شما می کند، امتیازی به حساب او منظور می شود که یا معادل نقدی دارد و جوایزی شامل او خواهد شد. نرم افزار باشگاه مسافران "باما " دارای پنل مسافری می باشد و همواره مسافر می تواند از خریدها و امتیازات خود به همراه اخبار باشگاه، جوایز، مسابقات و ... بهره مند شود.
 
طراحی سایت هتل
این سیستم کاملا بر اساس نیازهای صنعت هتلداری و به صورت بومی با الگو برداری از سیستم های بین المللی نوشته شده است و تمام قسمتهای آن دینامیک بوده و یک کاربر مبتدی می تواند همیشه سایتسیستم طراحی سایت هتل که با نام "اسکان" در بازار شناخته می شود از سال 1390 خدمات به هتل ها و مجموعه های گارانتی کننده هتل را آغاز کرده است. نرم افزار میزبان دارای 50 ماژول تخصصی مربوط به هتل است که جهت طراحی سایت هتل استفاده می شود. را به روز نگه دارد. نرم افزار میزبان به زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است و قابلیت ارتقا به 10 زبان زنده دنیا را دارد. یک سایت هتل از سه بخش گرافیک (به انتخاب و سلیقه مشتری)، برنامه نویسی (با ماژولهای کاملا تخصصی گردشگری) و محتوای تخصصی (با بارگزاری مشتری) تشکیل شده است.
 
طراحی رزرواسیون آنلاین هتل
نرم افزار رزرو هتل "اسکان" کاملا تخصصی برای آژانس های مسافرتی و هتل ها طراحی شده است. از طریق این نرم افزار آژانس و هتل می توانید بدون محدودیت تمامی مقاصد داخلی و خارجی خود را با جزئیات بسیار کامل برای یک هتل اعم از شهر، نوع و درجه هتل، امکانات هتل و اتاق ها، گالری کامل، جزییات تور بر روی هتل، انواع اتاق، تفکیک قیمت ارزی و ریالی، کمیسیون های متفاوت و ... را وارد سیستم کرده تا همکار و مسافر بتوانند به صورت آنلاین و یا اعتباری خرید و یا درخواست خدمات نمایند.