• افزایش بازدیده کننده هدف : در این بخش شما باید بدانید که هر چقدر بازدید سایت شما بیشتر باشد، قطعا فروش شما نیز بیشتر خواهد بود؛ به این معنی که یک استانداردی یا یک رابطه‌ای وجود دارد، بین بازدید کننده و خریدار. یعنی هر چقدر تعداد خریدار شما نسبت به آمار بازدید کننده‌تان نزدیک‌تر باشد، سایت موفق‌تری خواهید داشت. اما باید این را در نظر بگیرید که استانداردهای این مسئله در دنیا حداکثر ۷%-۶% است؛ یعنی حداکثر ۷%-۶% از بازدید کنندگان، خدمات شما را می‌خرند. این تقریبا در تمام اصناف هم برابر است. البته این موضوع هدف بسیار بسیار بزرگی است. اما اگر شما بخواهید معقولانه رفتار کنید و بتوانید تنها ۲% از بازدیدکنندگان سایت‌تان را به خریدار تبدیل کنید، درست برنامه ریزی کردید و به هدف خود رسیده‌اید. برای دسترسی سریع‌تر به این هدف، بهتر است که بازدید کننده هدف خودتان را افزایش دهید؛ چون هر بازدید کننده‌ای به درد شما نمی‌خورد و شما خودتان خیلی خوب این را می‌دانید.

بازدید کننده هدف یعنی بازدید کنندگانی که قصد خرید بلیت یا هتل یا خدمات گردشگری دارند.

  • شما باید از اس ام اس مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و واتساپ مارکتینگ استفاده کنید، یعنی بتوانید پیام‌های انبوه، همراه با عکس، متن و صوت را بسته به جایی که قصد دارید، ارسال نمایید.
  • شما باید یک صفحه اینستاگرام مرتب و منظم داشته باشید که به صورت روزانه یا هفتگی (با تکرار ۳-۲ مرتبه) بروز شود، باید پست‌های جذاب بگذارید که یونیک باشد، ویدئو و صوت گذاشتن خیلی به شما کمک می‌کند و باعث می‌شود که بازدید سایت‌تان رشد خوبی داشته باشد.
  • اگر بخواهید هزینه کنید، بهتر است که بنر مارکتینگ در وب سایت‌ها، سایت‌های پربازدید و اینستاگرام بگذارید. روی بنر، آگهی و تبلیغات تمرکز و فوکوس کنید.
  • شما باید به صورت دهان به دهان از طریق مشتریان بالقوه خودتان (یعنی کسانی که قبلا از شما خرید کردند و یک بار تجربه خدمات خوب شما را داشتند) کمک بگیرید تا خدمات خوب شما به صورت دهان به دهان بچرخد و در نهایت باعث افزایش فروش و بازدید سایت شما شود.
  • نکته بعدی این است که باید روی سایت‌تان وقت بگذارید، همیشه بروز باشد، مطالب جدید وارد کنید، مقاله، موضوعات و چیزهایی را به مشتری ارائه دهید که برایش جذاب باشد و باعث شود که سایت شما را دنبال نماید.

همه اینها باعث می‌شود که سایت‌تان بازدیدش بالا برود؛ هر چقدر بازدیدش بالا برود، بنا بر درصدی که عرض کردم، فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد.