ما سعی کردیم در نرم افزار سفر ۳۶۰ موضوعاتی را در نظر بگیریم که علاوه بر فروش یک نرم افزار به شما، راه‌هایی را نیز در نظر گرفته باشیم که شما بتوانید فروشتان را هم افزایش بدهید.

  • اول : سعی کردیم یک پنل کامل داشته باشیم، یعنی شما همه خدمات گردشگری را روی سایت‌تان بتوانید ارائه بدهید، مثل پرواز داخلی، پرواز خارجی، هتل داخلی، هتل خارجی، تور داخلی، تور خارجی، ویزا، قطار، اتوبوس، اجاره اتومبیل، گردش، ترانسفر که با توجه به تخصصی که شما دارید، از همه موارد ذکر شده یا تلفیق چند مورد یا حتی یک مورد استفاده کنید. پس ما سعی کردیم همه خدمات را برای شما مهیا کنیم.
  • دوم : ما سعی کردیم یک گرافیک یوزرپسند اراده بدهیم.
  • سوم : ما نرم افزار را بر اساس خواسته‌های شما تغییر می‌دهیم.
  • چهارم : راه اندازی باشگاه مشتریان و باشگاه مسافران که خودتان خیلی خوب می‌دانید در پایبندی مشتری، افزایش فروش، فروش تکرار پذیر و قفل شدن مشتری به خدمات و سیستم‌های شما کمک می‌کند.
  • کدهای تخفیف و توکن‌های تخفیف در سیستم راه اندازی کرده‌ایم.
  • کد معرف که شما بتوانید از طریق تبلیغات، آن را تعریف کنید و این باعث می‌شود که هر شخص یک نفر دیگر را نیز بیاورد و در نتیجه باعث افزایش فروش شما شود.
  • خدمات ۲۴ ساعته به شما و مشتریان شما؛ یعنی شما در هر ساعتی از شبانه روز لازم نیست با این همه تامین کننده و سرویس دهنده که در ایران هستند، اعم از هتل و تور و بلیت و … تماس بگیرید. فقط کافی است که با ما در تماس باشید، ما با همه اینها در تماس هستیم و یک Call Center و Help Cetner داریم که می‌توانیم به وسیله آن، با تامین کننده‌ها در ارتباط باشیم و کارها را به سهولت انجام دهیم.
  • برای خرید از روی سیستم ما لازم نیست، پولی را به صورت دپوزیت از قبل گذاشته باشید و همواره نیاز به یک سرمایه در گردش داشته باشید. شما در هر لحظه‌ می‌توانید خرید آنی و لحظه‌ای داشته باشید، بدون این که پولی را از جیب خودتان هزینه کنید و در واقع لازم نیست که از قبل سیستم ما را شارژ کرده باشید. این کمک می‌کند که شما بتوانید از سرمایه‌ای که در گردش گذاشته‌اید، در تبلیغات، بازاریابی، بازارسازی، جذب مشتری و کشف بازارهای جدید استفاده کنید.
  • خدمات دیگری که هر سال به سیستم ما اضافه می‌شود؛ مثلا ما سایتی داریم با عنوان سفر بانک که شما می‌توانید هر توری که در سایت خودتان می‌گذارید، روی آن وب سایت که بازدید بالایی دارید و در گوگل سرچ خوبی دارد، به صورت رایگان نمایش داده شود یا یک وب سایتی را به زودی راه اندازی می‌کنیم، به نام کاراول که یک سامانه کاریابی برای آژانس‌ها و هتل‌ها است که و بنابراین شما دیگر دغدغه جذب کارمند نخواهید داشت.
  • نرم افزارهای ما به صورت دوره‌ای بروز می‌شود، یعنی هر تکنیک جدید، سیستم جدید یا موضوع جدیدی وارد این بازار می‌شود، ما به صورت رایگان آپدیت می‌کنیم و نرم افزار شما از این قابلیت‌ها استفاده می‌کند.

اینها همه دست به دست هم می‌دهند تا بتوانیم به شما یک خدماتی را ارائه دهیم که باعث افزایش فروش شما شود.