لیست قیمت

صفحه اصلیسئو و تجارت الکترونیک

یک اپلیکیشن خوب برای آژانس مسافرتی

مقدمه

در ادامه مباحث مربوط به داشتن نرم افزار ارائه خدمات الکترونیک برای آژانس مسافرتی، در این مقاله به موضوع اپلیکیشن ها خواهم پرداخت. شاید جالب باشه که براتون بگم که بیش از 30 درصد از بازدید کنندگان سایت شما از طریق موبایل و یا تبلت، سایت شما را بازدید می کنند، و در جلسه قبل گفتم که داشتن سایتی که ریسپانسیو و وب ویو باشد بسیار حیاتی است، و به نحو بسیار خوبی شما را از داشتن اپلیکیشن بی نیاز می کند، اما خب نمی توان از داشتن اپلیکیشن غافل شد.

مزیت های داشتن یک اپلیکشین Application

مزیت داشتن اپلیکیشن این است که لازم نیست مثلا فایرفاکس یا کروم را باز کرده، یک تب جدید بازکرده و سپس آدرس سایت را تایپ کنید و منتظر بمانید، و فقط باید روی اپ زده تا باز شود. خیلی از اپلیکیشن ها نیاز دارند که حتما اینترنت متصل باشد تا کار کنند، اپ های آژانس مسافرتی نیز از همین دست هستند. زیرا باید خیلی از خدمات را از طریق اینترنت به شما نمایش دهند. در طراحی اپلیکیشن چند نکته بسیار ضروری است:

1-     به راحتی نصب شود.

2-     نسخه اندروید و IOS داشته باشد.

3-     زیبا و کاربر پسند طراحی شده باشد.

4-     دکمه های بزرگ داشته باشد.

5-     مسافر را با کمترین کلیک به هدف برساند.

6-      موضوعات غیر ضروری در اپ نمایش داده نشود.

7-     سرعت مناسبی در ارائه داشته باشد.

8-     به سیستم های آلارم و خبر رسانی مجهز باشد.

9-     برای کار شما طراحی شده باشد.

و ...

 

نتیجه گیری

مواردی که در بالا ذکر شد، حداقل هایی است که یک اپ باید در خود جای دهد، اما شما باید بدانید، بر اساس کار و خدماتی که ارائه میدهید، موضوعاتی وجود دارد که باید به صورت شخصی سازی شده در اپ خود پیش بینی نمایید.

معمولا طراحی یک اپ هزینه ای بیش از داشتن یک سایت دارد، اما از هزینه کردن در این بخش نگران نباشید چون اولا خیلی زود به خود شما برگشت خواهد شد دوما 30 درصد از کاربران را از دست نخواهید داد.

 

اباذر افشار

متخصص نرم افزارهای گردشگری

abazar@iran-tech.com

امتیاز کاربران
یک اپلیکیشن خوب برای آژانس مسافرتی
1
5
[ تعداد: 5 میانگین: 5.00/5 ]
اپلیکشین
فروش آنلاین ما
را دانلود کنید