لیست قیمت

صفحه اصلیسئو و تجارت الکترونیک

ابزارهای نوین برای آژانس مسافرتی الکترونیک

هنگامیکه یک آژانس مسافرتی تصمیم دارد به یک آژانس مسافرتی الکترونیک تبدیل شود علاوه بر تغییر نگرش در تبلیغات، که تا دیروز از روزنامه، بیلبورد، تلویزیون، sms و یا تراکت استفاده میشد و امروزه به تبلیغات دیجیتالی در اینترنت، تلگرام و تبلیغات بنری در وب سایت ها تغییر ماهیت داده است، قطعا به ابزارهای جانبی مثل اتوماسیون‌ آژانس مسافرتی تحت وب، حسابداری‌ آژانس مسافرتی اینترنتی، طراحی سایت آژانس مسافرتی، وب سرویس فروش‌ آنلاین، باشگاه های وفاداری مسافر و ... نیاز خواهد داشت.

داشتن نرم افزارهای گردشگری به مدیران آژانس در سطوح مختلف کمک می کند تا بتوانند گزارش های خوب و متنوع تهیه و با آنالیز این آمار، سرویس های بازار هدف آژانس را ارائه دهند، مثلا وقتی یک آژانس، آمار درستی از مسافران ترکیه خود، شغل آنها، سن ایشان، نوع خرید به تفکیک ایرلاین و درجه هتل داشته باشد، حالا به راحتی میتواند برای فصول سفر بهترین پیشنهاد را به بازار هدف خود ارائه دهد، کاری که در سیستم های سنتی یا محال بود و یا بسیار سخت بوده است.

با داشتن یک حسابداری الکترونیک و پیشرفته متوجه خواهیم شد که مشتری در چه بازه‌هایی از ما خرید میکند، در هر بار خرید مبلغ خرید چقدر است، حال خدماتی به وی ارائه خواهیم داد که هم وزن توان مالی مسافر باشد. برای این نوع گزارشات، نیازمند امکانات فروش آنلاین هستیم تا بتوانیم گزارش گیری های در لحظه، نمودارهای پیشرفته، آنالیز رفتار مشتری و.. داشته باشیم.

ارتباط آژانس هواپیمایی با مسافر، دیگر از حالت تلفنی و حضوری به دیجیتال تغییر کرده است و شما در صورتی میتوانید به یک ارتباط منجر به فروش دست پیدا کنید که ابزار مناسب و نوین در اختیار داشته باشید، امروزه حداقل ابزار برای شما، طراحی سایت آژانس هواپیمایی با قابلیتهایی که در مقاله قبل گفته شد می باشد. برای کسب و کار خود اهمیت قائل باشید و یک وب سایت آژانس هوایی همسان با شخصیت برند خود طراحی کنید.

امتیاز کاربران
ابزارهای نوین برای آژانس مسافرتی الکترونیک
1
5
[ تعداد: 1 میانگین: 5.00/5 ]
اپلیکشین
فروش آنلاین ما
را دانلود کنید