لیست قیمت

صفحه اصلیسئو و تجارت الکترونیک

مقایسه و معرفی بیش از 30 شرکت طراحی سایت

ما تقریبا طی چندین ماه و چند ده مقاله ای که خدمتتون ارائه دادیم سعی نمودیم صفر تا صد یک وب سایت خوب گردشگری، خدمات سئو، یک نرم افزار خوب، چگونگی فروش آنلاین و  مباحثی از این قبیل که به شما جهت یک خرید خوب و توسعه بازارتان کمک کند، معرفی نمودیم و حتی سعی نمودیم ویژگی های یک شرکت خوب را هم به تفصیل بیان کنیم که شما در انتخاب یک شرکت خوب دستتان باز باشد.

 

دسته بندی و مقایسه عادلانه شرکت های طراحی سایت

میخواهم در این مقاله کاری جدید و جذاب به شما ارائه دهم.به این شکل که شرکت های فعال در این حوزه را به شما توضیح دهم و معرفی کوتاهی از هرکدام داشته باشم و به این سمت بروم که با فعالین این حوزه بیشتر آشنا شوید.در این حوزه حدود 30 شرکت فعال وجود دارد که اگر بخواهم به ترتیب حروف الفبا برایتان بگویم به شرح زیر می باشد:

 

آرتاباز - آرتیمان - آی تی پرواز - ایده سافت - ایده آفرین- ایده پویا - ایران تکنولوژی - برید سامانه نوین- بلوط - بیسیس فلای- پرتو- پرداز - پرواز - پرواز پرداز - پیام آوا - پیام آوران پارسیان - تدبیر - تراویا - تیم یار - چارتر 724 - چارتکس - حامی - راویس - ژنیک - سیتی نت - سازه حساب - سپهر - سایروسافت - سماپرداز - فرانگر - فراتک – کانکتوتا - گوهر - ماهان تک - مقیم - نماگشت - نیکتا پرداز - وب 24 - های هالیدی

 

شرکت های نام برده در دو دسته قرار می گیرند : یکسری به علت خدماتی که ارائه می دهند شناخته شده تر هستند پس طبعا شناخت بنده هم از آن ها از جهت خدمات قابل ارائه ، سیستم مورد استفاده و مدیران‌شان بیشتر می باشد، یکسری هم کم تر شناخته شده می باشند که یا اطلاعات بنده در این مورد ناقص می باشد و یا به تازگی وارد این عرصه شده اند .البته این موضوع به این معنا نمی باشد که شرکت های نوپا سیستم های خوبی ارائه نمی دهند، بلکه باید به آن ها اجازه دهیم سیستم های خود را وارد بازار کنند و خدمات شان مورد استفاده قرار گیرد و بتوانند جواب خود را پس دهند.

 

 

اس ام اس مارکتینگ و دلایل استفاده از این تکنیک

در ابتدا میخواهیم برویم به سراغ آن دسته از شرکت هایی که کم تر شناخته شده هستند تا نام وب سایت و خدمات قابل‌ارائه آن‌ها را معرفی کنم و دسته اول را در ادامه مقاله به‌طور مفصل معرفی نمایم.

شرکت آرتا باز

آدرس وب سایت : www.android-mob.ir

محل شرکت آرتا باز در مشهد می‌باشد و بر اساس اطلاعات وب‌سایتشان اپلیکیشن فروش بلیط ارائه می‌دهند.


شرکت آی تی پرواز

آدرس وب سایت : www.itparvaz.ir 

محل شرکت آی تی پرواز کرج می‌باشد .وب سرویس بلیط داخلی و وب سرویس هتل داخلی ارائه می‌دهند.


شرکت ایده سافت

آدرس وب سایت : www.idesoft.ir 

محل شرکت ایده سافت تهران می‌باشد. اتوماسیون و حسابداری داخلی، وب سرویس بلیط داخلی، وب سرویس هتل خارجی و سیستم رزرواسیون تور ارائه می‌دهند.


شرکت ایده آفرین

آدرس وب سایت : www.crco.com 

محل شرکت ایده آفرین تهران می باشد.اتوماسیون و حسابداری داخلی و خدمات طراحی وب سایت مسافرتی ارائه می دهند.


شرکت ایده پویا

آدرس وب سایت : www.activeidea.net 

محل شرکت ایده پویا تهران می باشد.خدمات طراحی وب سایت مسافرتی ارائه می دهند.


شرکت برید سامانه نوین

آدرس وب سایت : www.baridsoft.ir 

محل شرکت برید سامانه نوین تهران می باشد .حسابداری و اتوماسیون داخلی ارائه می دهند.


شرکت  طراحی سایت بلوط

آدرس وب سایت : www.mybaloot.com 

محل شرکت بلوط مشهد می باشد.اپلیکیشن فروش بلیط ارائه می‌دهند.

در هفته آینده به ادامه معرفی این شرکت ها خواهم پرداخت. که قطعاً باعث شناخت بیشتر آن‌ها می‌شود که در استفاده از وب سایت این شرکت‌ها و کسب اطلاعات بیشتر کمک خواهد کرد.


شرکت طراحی سایت پرواز پرداز

آدرس وب سایت : www.parvazpardaz.com 

محل شرکت پرواز پرداز تهران می باشد.خدمات طراحی وب سایت آژانس مسافرتی می باشد.


شرکت طراحی سایت تدبیر

آدرس وب سایت :  www.tadbir.biz

محل شرکت تدبیر مشهد می باشد. حسابداری و اتوماسیون داخلی آژانس ها را ارائه می دهند.


شرکت طراحی سایت ایده پرداز

آدرس وب سایت : www.idehparvaz.com

محل شرکت ایده پرداز تهران می باشد.گویا دیگر در زمینه گردشگزی فعالیتی نمی کنند.


شرکت طراحی سایت فراتک

آدرس وب سایت:     www.faratechdp.com

محل شرکت فراتک مشهد می باشد.اپلیکیشن رزرو هتل را ارائه می دهند.


شرکت طراحی سایت ماهان تک

آدرس وب سایت : www.mahantech.org

محل شرکت ماهان تک تهران می باشد.طراحی وب سایت آژانس های مسافرتی را ارائه می دهند.

 

 تا اینجا  سعی نمودیم شرکت های کمی ناشناخته تر را معرفی کنم.در این مرحله به معرفی شرکت های تازه واردی می پردازم که توانسته اند اسم و رسمی برای خود دست و پا کنند و پیشرفت خوبی در این صنعت داشته اند.

 

آلترابو

آدرس وب سایت : www.altrabo.com

محل شرکت آلترابو تهران می باشد.از زیر مجموعه هلدینگ توشا است و سایت معروف علی بابا مربوط به همین هلدینگ می باشد.خدمات وب سرویس پرواز داخلی و خارجی و وب سرویس هتل داخلی و خارجی ارائه می دهند.خدماتشان از لحاظ مجهز بودن به کلیه امکانات مطلوب می باشد اما کمی از سرعت پایین برخوردار می باشد. از لحاظ پشتیبانی همانند تیم پشتیبانی علی بابا خدمات خوب و با کیفیتی ارائه می دهند.

اگر میخواهید ظاهر یکسانی داشته باشید این شرکت گزینه مناسبی می باشد. اما اگر به دنبال ظاهری متفاوت و مختص به خود و سرعت بالا در کنار دیگر امکانات هستید شاید آلترابو هنوز گزینه مناسبی برای انتخاب شما نباشد.

 

انیاک

آدرس وب سایت : www.eniac-tech.com

شرکت انیاک به تازگی وارد دنیای گردشگری شده است اما از شرکت های قدیمی نرم افزاری و همچنان معتبری بوده است.محل شرکت انیاک تهران می باشد. خدمات قبلی این شرکت شامل ارائه راهکارهای سخت افزاری بسیار بزرگ، نرم افزارهای بانکی و مدیریت سوخت می باشد. خدمات شان در دنیای گردشگری شامل وب سرویس پرواز و هتل می باشد. هنوز نمونه کار چشمگیری ارائه نداده است اما با توجه به پیشینه و توانایی آن ها رشد خوبی را می توان برایشان پیش بینی کرد.

 

پایا

آدرس وب سایت :www.mrprogramer.com

محل شرکت پایا مشهد می باشد.شرکت پایا خدمات وب سرویس پرواز های داخلی با کیفیت عالی ارائه می دهد.سرعت و خدمات پشتیبانی خوبی ارائه می دهد. شاید خطای سیستم پایا زیر 1% می باشد. با شناختی که از آن ها دارم تیم جمع و جور و حرفه ای می باشند.اگر به دنبال خدمات بلیط داخلی بدون ظاهر شخصی سازی شده می باشید شرکت پایا گزینه بسیار خوبی می باشد و به تازگی خدمات شخصی سازی شده و مورد دلخواه هر فرد را ارائه می دهند.به زودی خدمات وب سرویس پرواز خارجی و هتل داخلی و خارجی را هم به سیستم خود اضافه می کنند.

 

تراویا

آدرس وب سایت: www.travia.global

محل شرکت تراویا تهران می باشد.شرکت تراویا خدمات وب سرویس پرواز،هتل و قطار را ارائه می دهد.شرکت خوب و دارای مدیری مسلط و توانمند می باشد اما از لحاظ سرعت کمی پایین می باشند.اگر از فاکتور سرعت چشم پوشی کنیم سیستم شرکت تراویا از این لحاظ که همه وب سرویس ها را پوشش می دهد خوب می باشد. مهم ترین نمونه کاری که ارائه دادند   سایت  bookingpersia.com  می باشد.از لحاظ بصری سایت خوبی می باشد ولی به جز این نمونه، نمونه معتبر دیگری ارائه نداده اند. فعلا برنامه ای جهت فروش به غیر را ندارند اما برنامه نویس ها میتوانند از وب سرویس هایشان بهره مند گردند.

ادامه دارد....

امتیاز کاربران
مقایسه و معرفی بیش از 30 شرکت طراحی سایت
1
5
[ تعداد: 7 میانگین: 4.43/5 ]
اپلیکشین
فروش آنلاین ما
را دانلود کنید