لیست قیمت

صفحه اصلیسئو و تجارت الکترونیک

مقایسه و معرفی بیش از 30 شرکت طراحی سایت

ما تقریبا طی چندین ماه و چند ده مقاله ای که خدمتتون ارائه دادیم سعی نمودیم صفر تا صد یک وب سایت خوب گردشگری، خدمات سئو، یک نرم افزار خوب، چگونگی فروش آنلاین و  مباحثی از این قبیل که به شما جهت یک خرید خوب و توسعه بازارتان کمک کند، معرفی نمودیم و حتی سعی نمودیم ویژگی های یک شرکت خوب را هم به تفصیل بیان کنیم که شما در انتخاب یک شرکت خوب دستتان باز باشد.

 

دسته بندی و مقایسه عادلانه شرکت های طراحی سایت

میخواهم در این مقاله کاری جدید و جذاب به شما ارائه دهم.به این شکل که شرکت های فعال در این حوزه را به شما توضیح دهم و معرفی کوتاهی از هرکدام داشته باشم و به این سمت بروم که با فعالین این حوزه بیشتر آشنا شوید.در این حوزه حدود 30 شرکت فعال وجود دارد که اگر بخواهم به ترتیب حروف الفبا برایتان بگویم به شرح زیر می باشد:

 

آرتاباز - آرتیمان - آی تی پرواز - ایده سافت - ایده آفرین- ایده پویا - ایران تکنولوژی - برید سامانه نوین- بلوط - بیسیس فلای- پرتو- پرداز - پرواز - پرواز پرداز - پیام آوا - پیام آوران پارسیان - تدبیر - تراویا - تیم یار - چارتر 724 - چارتکس - حامی - راویس - ژنیک - سیتی نت - سازه حساب - سپهر - سایروسافت - سماپرداز - فرانگر - فراتک – کانکتوتا - گوهر - ماهان تک - مقیم - نماگشت - نیکتا پرداز - وب 24 - های هالیدی

 

شرکت های نام برده در دو دسته قرار می گیرند : یکسری به علت خدماتی که ارائه می دهند شناخته شده تر هستند پس طبعا شناخت بنده هم از آن ها از جهت خدمات قابل ارائه ، سیستم مورد استفاده و مدیران‌شان بیشتر می باشد، یکسری هم کم تر شناخته شده می باشند که یا اطلاعات بنده در این مورد ناقص می باشد و یا به تازگی وارد این عرصه شده اند .البته این موضوع به این معنا نمی باشد که شرکت های نوپا سیستم های خوبی ارائه نمی دهند، بلکه باید به آن ها اجازه دهیم سیستم های خود را وارد بازار کنند و خدمات شان مورد استفاده قرار گیرد و بتوانند جواب خود را پس دهند.

 

 

اس ام اس مارکتینگ و دلایل استفاده از این تکنیک

در ابتدا میخواهیم برویم به سراغ آن دسته از شرکت هایی که کم تر شناخته شده هستند تا نام وب سایت و خدمات قابل‌ارائه آن‌ها را معرفی کنم و دسته اول را در ادامه مقاله به‌طور مفصل معرفی نمایم.

شرکت آرتا باز

آدرس وب سایت : www.android-mob.ir

محل شرکت آرتا باز در مشهد می‌باشد و بر اساس اطلاعات وب‌سایتشان اپلیکیشن فروش بلیط ارائه می‌دهند.


شرکت آی تی پرواز

آدرس وب سایت : www.itparvaz.ir 

محل شرکت آی تی پرواز کرج می‌باشد .وب سرویس بلیط داخلی و وب سرویس هتل داخلی ارائه می‌دهند.


شرکت ایده سافت

آدرس وب سایت : www.idesoft.ir 

محل شرکت ایده سافت تهران می‌باشد. اتوماسیون و حسابداری داخلی، وب سرویس بلیط داخلی، وب سرویس هتل خارجی و سیستم رزرواسیون تور ارائه می‌دهند.


شرکت ایده آفرین

آدرس وب سایت : www.crco.com 

محل شرکت ایده آفرین تهران می باشد.اتوماسیون و حسابداری داخلی و خدمات طراحی وب سایت مسافرتی ارائه می دهند.


شرکت ایده پویا

آدرس وب سایت : www.activeidea.net 

محل شرکت ایده پویا تهران می باشد.خدمات طراحی وب سایت مسافرتی ارائه می دهند.


شرکت برید سامانه نوین

آدرس وب سایت : www.baridsoft.ir 

محل شرکت برید سامانه نوین تهران می باشد .حسابداری و اتوماسیون داخلی ارائه می دهند.


شرکت بلوط

آدرس وب سایت : www.mybaloot.com 

محل شرکت بلوط مشهد می باشد.اپلیکیشن فروش بلیط ارائه می‌دهند.

در هفته آینده به ادامه معرفی این شرکت ها خواهم پرداخت. که قطعاً باعث شناخت بیشتر آن‌ها می‌شود که در استفاده از وب سایت این شرکت‌ها و کسب اطلاعات بیشتر کمک خواهد کرد.

 

ادامه دارد....

امتیاز کاربران
مقایسه و معرفی بیش از 30 شرکت طراحی سایت
1
5
[ تعداد: 1 میانگین: 5.00/5 ]
اپلیکشین
فروش آنلاین ما
را دانلود کنید