لیست قیمت

صفحه اصلیسئو و تجارت الکترونیک

ماموریت جدید برای کانترهای آژانس مسافرتی

در مقاله قبل در این مورد صحبت کردیم که یک آژانس مسافرتی برای آن که بقا داشته باشد و ادامه فعالیت خود را تضمین کند، باید از حالت سنتی به الکترونیک تبدیل شود.

پس لزوما باید تغییر تفکر از مدیریت مجموعه آغاز و به تک تک زیر مجموعه های یک آژانس مسافرتی تسری پیدا کند. نیروهای کار، کانترها و تمام عواملی که در آژانس فعالیت دارند باید روش کار خود را تغییر داده و با یک شیب ملایم اما بسیار پر سرعت اطلاعات الکترونیکی، نحوه فروش و تبلیغات اینترنتی خود را به روز نمایند.

یک فعالیت پول ساز در هر مجموعه ای وابسته به تفکر مدیر و انجام راه کارها از طرف کارمندان است و قطعا این زنجیره فقط و فقط با نیروهای کارآزموده و به روز ادامه خواهد داشت.

یک کانتر فروش باید بداند خوش رو و خوش صحبت بودن، خوش پوش بودن، توانایی برقراری ارتباط رو در رو
(face-to-face) و از این دست توانایی ها در روش سنتی بسیار موثر و مفید بود، اما در دنیای دیجیتال، توانایی پشتیبانی اینترنتی، ارائه خدمات پس از فروش، ارائه خدمات بر روی اینترنت، دادن اطلاعات شفاف، به روز بودن اطلاعات و ارائه خدمات دیجیتال است که میتواند شما را به یک فروش موثر کمک کند.

شما در دنیای دیجیتال کمتر مشتری را می بینید اما مشتری خدمات شما را به عینه دیده و پس از مقایسه با رقبا اقدام به خرید می کند، پس شما باید بدانید یک طراحی سایت آژانس سافرتی باید دارای ویژگیهایی باشد که مشتری در کمترین زمان و با کمترین کلیک به بهترین نتیجه خود رسیده و به خرید ترقیب شود. شما باید به صورت بسیار خوب با اینترنت، نرم افزارهای ارائه خدمت به مسافر، فتوشاپ، خدمات اینترنتی، email marketing و ... آشناباشید، باید تسلط کاملی بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، فیس‌بوک و ... داشته باشید.

شما باید بدانید دنیای دیجیتال نیامده است تا نقش شما را کمرنگ کرده و از درآمد شما بکاهد، حقیقت این است که فقط فرم کار از حالتی به حالت دیگر تغییر پیدا کرد است. و کسانی در این بازار میتوانند ادامه مسیر دهند که خود را به ابزار های اینترنتی مثل طراحی سایت آژانس مسافرتی، فروش آنلاین بلیط، فروش آنلاین هتل و سیستمهای آنلاین گردشگری مجهز کنند. و بدانند که وقتی در حال تجهیز خود و آژانس به یک سایت یا اپلیکیشن و یا فروش آنلاین هستند، دقیقا چه امکاناتی را باید برای خود خریداری کنند. تحقیق کافی و داشتن علم دیجیتال مارکتینگ به شما حتما کمک خواهد کرد.

امتیاز کاربران
ماموریت جدید برای کانترهای آژانس مسافرتی
1
5
[ تعداد: 5 میانگین: 5.00/5 ]
اپلیکشین
فروش آنلاین ما
را دانلود کنید