لیست قیمت

صفحه اصلیسئو و تجارت الکترونیک

تغییر آژانس های مسافرتی سنتی به دیجیتال

مقدمه

نحوه فروش و مدیریت خدمات گردشگری در آژانس‌های مسافرتی دنیا، سالها است با آنچه ما در ایران بعنوان صنعت گردشگری می شناسیم تفاوت پیدا کرده است. صنعت گردشگری در دنیا به سمت فروش آنلاین بلیط، فروش آنلاین هتل، فروش آنلاین بیمه و ارائه تورهای شخصی(individual) سوق پیدا کرده، بطوری که مسافر میتواند خدمات خود را به صورت آنلاین خرید و پرداخت نماید و در واقع خدمات اختصاصی خود را بسته و در مواقع دلخواه از پکیج ها و خدمات از پیش تعریف شده آژانس هوایی استفاده کند.

 

پیشرفت چشمگیر خدمات آنلاین

در چند سال اخیر، در ایران نیز ارائه خدمات گردشگری به سمت آنلاین شدن پیش رفته است و بلیط آنلاین، هتل آنلاین، تورهای آنلاین، بیمه آنلاین و دیگر خدمات از این قبیل رشد بسیار خوبی داشته و دیگر کمتر آژانس هواپیمایی به شیوه های سنتی و فروش حضوری وابسته است.
با تغییر رویکرد فروش از سنتی به آنلاین، حالا یک طراحی سایت آژانس هواپیمایی است که میتواند شما را در پیشبرد اهداف فروش کمک کند.

البته به یاد داشته باشیم که داشتن فروش آنلاین خدمات مسافرتی بر روی سایت آژانس مسافرتی از الویت های بسیار مهم است و فقط با داشتن این امکانات میتوان به پویا بودن آژانس مسافرتی امیدوار بود.

 

نتیجه گیری


یک مدیر موفق آژانس هواپیمایی به این موضوع احاطه کامل دارد که باید طراحی سایت آژانس هواپیمایی خود را در صدر خواسته های خود قرار داده و بر روی این بستر یک به یک خدمات متفاوت گردشگری را بارگذاری نماید.

 

امتیاز کاربران
تغییر آژانس های مسافرتی سنتی به دیجیتال
1
5
[ تعداد: 5 میانگین: 5.00/5 ]
اپلیکشین
فروش آنلاین ما
را دانلود کنید