سایت مسافرتی‌ت را هر 3 سال یک‌بار بروز کن

اباذر افشار 0 1

مسئله بروز کردین سایت در حال حاضر تبدیل به یک امر ضروری شده، اولین دلیل آن سرعت رشد تکنولوژی است که روزبروز اتفاق می‌افتد، اما برای مشتریانی که همیشه با سایت شما کار می‌کنند، نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. همراه ما باشید تا به طور کامل دلایل و اهمیت فوق العاده بروز کردن سایت را بررسی کنیم.

ادامه مطلب

چند تا کار کوچیک برای افزایش مسافر

اباذر افشار 0 5

با تهیه یک نقشه یا راهنمای کوچک برای مسافرها، می‌تونین رضایت اونا رو بیشتر جلب کنین؛ همین مسائل کوچک باعث میشه که هر روز مسافرهای جدیدی به شما اضافه بشن و مسافرهای قبلی هم نسبت به شما وفادارتر باقی بمونند.

ادامه مطلب

نمودارهای حیاتی آژانس مسافرتی‌ت

اباذر افشار 0 9

سه نمودار حیاتی برای موفقیت در یک بیزینس وجود دارد: نمودار هزینه، نمودار درآمد و نمودار رشد مشتری
در این مقاله در مورد این سه نمودار و راز و رمز موفقیت در صورت رعایت این موارد صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب

7 راهکار برای ارائه یک تور استاندارد

اباذر افشار 0 25

آیا تا بحال به این موضوع دقت کرده‌اید زمانی که قصد دارید، یک تور بخرید، اطلاعات همه تورها معمولا یک شکل هستند و توضیحات خاصی ندارند، معمولا فقط اسم تور، تاریخ حرکت، تعداد شب اقامت و هزینه گفته شده و برای توضیحات تکمیلی، مسافر باید با برگزارکننده یا آژانس تماس بگیرد. حال در نظر بگیرید که شما توری تعریف کرده‌اید که دارای کد اختصاصی است، همه اطلاعات از نوع وسیله حمل و نقل تا وسایل مورد نیاز مسافر ذکر شده، حتی به مسافر در مورد سختی و راحتی سفر هشدار داده‌اید. اینها چیزهایی است که می‌تواند شما را متفاوت کند و همین تفاوت‌های به نظر کوچک، به تدریج برای شما سودآور خواهد شد، مثلا زمانی که مسافر ببیند که حتی تعریف تورهای آژانس شما متفاوت از بقیه است و با یک کلیک می‌تواند به تمام اطلاعات دست پیدا کند، باعث می‌شود که برای خرید تور مستقیما به شما و آژانس شما مراجعه نماید.

ادامه مطلب

3 مورد مهم طراحی برند

اباذر افشار 0 30

چرا بعضی از برندها در ذهن ماندگار می‌شوند؟ چه نکاتی را رعایت کرده‌اند که سال‌های سال می‌توانند برند و حرفه خود را حفظ کنند؟
قدم اول رعایت نکاتی است که بسیار ساده هستند، شاید سادگی این موارد باعث می‌شوند که به آنها توجه نکنیم، اما رعایت آنها باعث شکل‌گیری یک برند موفق و خاص می‌شود. در این مقاله در رابطه با این موضوع صحبت شده است.

ادامه مطلب

معرفی 4 پلتفرم تبلیغاتی

اباذر افشار 0 90

آیا تا بحال از تبلیغات بنری استفاده کردید؟
پلتفرم‌های تبلیغاتی برای این منظور بسیار کارآمد هستند، چرا که الگوریتم‌هایی دارند که می‌توانند مشتری‌های شما را آنالیز کرده و در نتیجه شما را به هدفتان نزدیک کنند.

ادامه مطلب