سفارش

همانطور که می دانید بیشتر از 80% مشتریان هر شرکتی از طریق موتورهای جستجوگر  , سایت شما را پیدا می کنند و از این بین بیشتر از 90% آنها شما را از طریق موتور جستجوگر گوگل  پیدا می کنند.

پس همانطور که متوجه شده اید بهترین راه برای جذب مشتری از طریق اینترنت موتور جستجوگر گوگل است , از همین جهت بیشتر سایتها و شرکتها اقبال مناسبی برای بهینه سازی گوگل و بهینه سازی سایت(سئو) خود دارند.

 

اما بهینه سازی سایت چیست ؟ 

به مجموعه روشها و تکنیکهایی که باعث افزایش رنکینگ شما و در نتیجه افزایش بازدید شما در موتور جستجوگر می شود
بهینه سازی سایت گفته می شود.
بهینه سازی سایت برای سازگاری هر چه بهتر سایت با موتورهای جستجوگر و یکسان شدن با استانداردهای سئو همواره بهترین روش برای ظاهر شدن در صفحات اول جستجوگرها می باشد.
مجموعه این عوامل باعث افزایش رتبه سایت شما و در نتیجه افزایش مشتری شما خواهد شد.

 

اما نحوه تعیین قیمت چگونه است؟

برای تعیین قیمت درست در یک پروژه سئو، باید مشتری مشخص کند علاقه دارد و یا بهتر بگوییم برای چه کاری تخصص دارد. یعنی دوست دارد سایتش مثلا با کلمه "تور ترکیه" یا "کفش" یا ... در صفحات اول ظاهر شود ولی واقعیت این است که او تخصص دارد که "تور دبی" یا "دمپایی" را ارائه دهد. پس همیشه بهتر است روی کاری که تخصص داریم فوکوس شویم. حال لطفا کلماتی که میخواهید را اعلام نمایید تا پس از آنالیز رقبا ، بررسی سایت خودتان و چگالی کلمه درخواستی، قیمت آن اعلام شود.

Iran Technology Ltd. Reviewed by IT Inc. on September 19. webdesign Company In IRAN Best tourisem webdesign Company in Iran tourisem Festival 4.3