سفارش
حقوق مشتریان ایران تکنولوژی
1- شرکت ایران تکنولوژی موظف است بلافاصله پس از دریافت پول از مشتری ، روند جاری سازی قرارداد با کارفرما را آغاز نماید . در صورت عدم وجود مشکل ، این روند حداکثر 48 ساعت طول خواهد کشید.
2- مشتری می تواند در قبال سرویس دریافت شده ، قرارداد کتبی اخذ نماید وایران تکنولوژی موظف است در صورت درخواست مشتری ، قرارداد را تنظیم و به مشتری تحویل نماید.
3- ایران تکنولوژی متعهد می گردد كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات مورد نظر را با شرایط ذكر شده در مشخصات پنل ها و همچنین انتخاب كاربر ، باتوجه به قرارداد به وی ارائه نماید.
4- کلیه محصولات ایران تکنولوژی دارای منوال فارسی بوده که پس از تحویل کار به کارفرما ارائه خواهد شد.
5- ایران تکنولوژی متعهد به استفاده از سرور مجهز به Cpanel است و تمام مشخصات آن بنا بر استاندارد جهانی لینوکس می باشد.
6- ایران تکنولوژی اقدامات امنیتی لازم را برای کمک به حفاظت در برابر از دست رفتن اطلاعات، سوء استفاده و قلب اطلاعاتی که تحت کنترل دارد اتخاذ نموده است. به منظور تامین سطح بالای امنیت، میزبانی وب سایت شبکه در محیط سرورهای امن مجهز به دیوارهای آتش (فایروال) و سایر فناوری های پیشرفته جلوگیری از مداخله یا دسترسی نفوذ کننده گان برونی انجام شده است.
7- شرکت ایران تکنولوژی با ارائه گارانتی ، ضمن جلب اطمینان مشتری به کیفیت نرم افزار ، رفع کلیه ایرادات ناشی از هر گونه خطا در طراحی و برنامه نویسی و هاست و دامین در بازه زمانی مشخص را به صورت رایگان تضمین می نماید.
8- ایران تکنولوژی تا سقف 10 درصد کل مبلغ قرارداد و حداکثر سه ماه پس از تحویل کار به مشتری ، آمادگی ارائه خدمات جدید به صورت رایگان را دارد.
9- پس از انقضای مدت سه ماهه و نیز در صورت افزایش خدمات ارائه شده به بیش از 10 درصد مبلغ قرارداد، در خواستهای کارفرما پس از توافقات لازم در مورد هزینه ها انجام شده و لیست خدمات و مبلغ هریک طی فاکتور جهت پرداخت به کارفرما اعلام خواهد شد.
10- در صورتیکه پس از عقد قرارداد ،کارفرما درخواست تغییرات کلی و اساسی در سایت را اعلام نماید ، خدمات درخواستی در قالب الحاقیه و یا قرارداد جدید انجام خواهد شد.
11- شرکت ايران تکنولوژی به منظور آشنايی بيشتر مشتريان و نحوه کار بهتر با نرم افزارهای اين شرکت و آگاهی از محصولات جديد ، اقدام به برگزاری آموزشهای دوره ای برای مشتريان می نمايد که مشتری می تواند اشخاص مورد نظر را جهت آموزش و شرکت در کلاسها طبق زمانبندی اعلام شده اعزام نمايد.
Iran Technology Ltd. Reviewed by IT Inc. on September 19. webdesign Company In IRAN Best tourisem webdesign Company in Iran tourisem Festival 4.3